Presto 01000M0.6
DRILL BIT, HSS, 0.6MM; Drill Bit Type: Twist / Jobber; Drill Point Diameter: 0.6mm; Effective Length: 7mm; Overall Le...
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
产品钻头
型号编码01000M0.6