Presto 01000M5.9
PRESTO 01000M5.9 Twist Drill Bit, HSS, 5.9mm, 57mm Effective, 93mm Overall
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码01000M5.9